موتور کنترل، یک مجموعه کوچک اما

با اهدافی بزرگ

با توجه به رشد روز افزون اینترنت، اقبال عمومی به سرویس‌های نوین در این بستر افزایش یافته و خرید و فروش‌ها از شکل سنتی داد و ستد در محلی به نام بازار در حال کشیده شدن به بستر اینترنت است.  امروزه مشتریان قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند و دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند. 

از این رو تیم ما پس از بررسی‌های جامع و به پشتوانه سال‌ها تجربه در زمینه فروش و خدمات تجهیزات کنترل الکتروموتور، از اواخر سال 1396 با راه‌اندازی وبسایت MotorControl.ir با ارائه طیف گسترده‏‌ای از تجهیزات کنترل الکتروموتور از معتبرترین برندها و همکاری نزدیک با وارد‏کنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان خود را برطرف سازد.

یکی از استراتژی های موتور کنترل، تولید و ارائه مطالب فنی و کاربردی در زمینه تجهیزات کنترل الکتروموتور برای مشتریان خود است تا با افزایش اطلاعات تخصصی آنان، زمینه انتخاب، خرید و استفاده هرچه بهتر از محصولات فراهم شود. مشتریان موتور کنترل می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت ما را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. 

 

مشتریان غالباً موارد زیر را بعنوان نقاط قوت ما ذکر می‌کنند:

  • پاسخگویی و پشتیبانی دلسوزانه
  • تخصص و احاطه کامل به تجهیزات در مقایسه با فروشندگان
  • اولویت دادن به دغدغه‌های فنی مصرف‌کننده نه مسائل تجاری
  • قیمت منصفانه خدمات و تجهیزات
  • ارسال تجهیزات در کوتاه‌ترین زمان
  • . . .
 
با تمرکز بر حوزه کنترل الکتروموتور، امیدواریم بتوانیم ارتباط با مشتریان خود را هر روز عمیق‌تر کنیم و از این رهگذر با همکاری یکدیگر بتوانیم خدمتی هرچند اندک را در جهت اعتلای ایران عزیز به انجام رسانیم.
تماس با ما