اینورتر اینوت: معرفی تخصصی، بررسی قیمت و راهنمای خرید

 

محصولات شرکت اینوت

اینورتر اینوت یکی از برندهای آسیایی باسابقه در بازار ایران است و طرفداران بسیاری دارد. درایو invt با داشتن مدل‌های مختلف و تخصصی برای کاربری های مختلف، اعم از اینورتر سنگین کار، درایو تخصصی پمپ و فن، درایو تخصصی برای محیط‌های آلوده، اینورتر تخصصی برای دستگاه‌سازها و … تقریبا همه نیازمندی های صنعتی را پوشش می‌دهد. این در حالی است که ما این تنوع را در کمتر برندی شاهد هستیم. این موارد در کنار قیمت مناسب اینورتر اینوت امروز در بازار منجر به این شده است که در میان برندهای آسیایی، خرید اینورتر اینوت سهم بسزایی را به خود اختصاص داده است. در این مقاله ما به معرفی مختصر مدل‌های مختلف درایو invt و مطالب کاربردی مرتبط می‌پردازیم.

عزیزان سریع می‌پردازیم به اصل مطلب . پس با ما همراه باشید!

معرفی کمپانی invt – سازنده اینورتر اینوت

 

اینورتر اینوت این روزها یکی از برندهای محبوب و پرفروش بازار است. درایو invt توسط شرکتی به همین اسم ساخته می شود که یکـی از مهمترین تولید کنندگان درایو در قاره کهن است. درایو های اینوت به دلیل مرغوبیت و قیمت مناسب، مدت هاست در کشور ما در حال استفاده و محبوب است.

دفتر مرکزی اینوت در شهر بندری Shenzhen - چین

دفتر مرکزی اینوت در شهر بندری Shenzhen – چین

مدل های مختلف درایو اینوت GD200A, GD20, GD27, GD10 و GD270, GD350A است. برای بررسی بیشتر جزئیات و مشخصات فنی هر مدل در ادامه با ما همراه باشید.

 

بررسی مدلهای مختلف درایو invt

 

درایو invt در حال حاضر دارای تنوع بسیار زیادی در بازار است. همانطور که در بالا هم اشاره شد انواع مدل اینورتر اینوت عبارتند از مدل های GD10, GD20, GD27, GD200A, GD270, GD350A. هر کدام از این مدلها در جایگاه خود بهترین مدل هستند و کاربری های خاص خود را دارند. سری های اصلی درایو invt شامل موارد زیر است:

 • اینورتر اینوت مدل invt GD10 برای استفاده ورودی تک فاز و سه فاز تا توان 2.2 کیلووات (3 اسب). این مدل درایو فروش عالی داره و دستگاه سازان به خرید درایو اینوت مدل invt GD10 تمایل وافری دارند.
 • درایو اینوت مدل invt GD20 برای استفاده سنگین کار تک فاز و سه فاز تا توان 110 کیلووات. قیمت درایو اینوت این مدل مناسب است.
 • درایو اینوت مدل invt GD27 برای استفاده سنگین کار تک فاز و سه فاز تا توان 7.5 کیلووات. قیمت درایو اینوت این مدل ارزان است.
 • درایو اینوت مدل invt GD200A برای استفاده های سنگین کار و سبک کار که تا توان 500 کیلووات عرضه می گردد
 • درایو اینوت مدل invt GD270 برای استفاده های پمپ و فن و سبک کار که تا توان 500 کیلووات عرضه می گردد
 • درایو اینوت سری invt GD350A برای استفاده های پیچیده کلوز لوپ یا حلقه بسته. و خب قیمت درایو اینوت کلوز لوپ بالاست.

 

در ادامه به معرفی مختصر درایو invt و مدل‌های مختلف آن می‌پردازیم.

 

اینورتر اینوت invt GD10

اینورتر اینوت invt GD10 دستگاهی واقعا کار راه‌انداز عالی در عین سادگی است. این درایو با مد کنترل V/F سابقه بسیار خوبی داره طوریکه بسیاری از دستگاه‌سازها حاضر نیستند اون رو حتی با برندهای اروپایی جایگزین کنند.

اینورتر invt GD10 دارای کیپد (نمایشگر) جداشونده است که بسیار میتونه مفید باشه. یکی از بزرگترین مزایای درایو invt GD10 این هستش که با توجه به ساختار داخلی اش دارای 7 عدد IGBT مجزا هستش و لذا تعمیر اون بسیار ساده و سهل هستش.

نکته: درایو invt GD10 سنگین کار نیست و برای کارهای سنگین مثل بالابر ساخته نشده. به این دلیل که VECTOR CONTROL نداره.

درایو invt GD10 اینوت بصورت ورودی تکفاز و ورودی سه‌فاز و در رنج 200 وات تا 2.2 کیلووات (نیم اسب تا سه اسب) در این نمایندگی رسمی اینوت invt موجود است.

اینوت مدل GD10

 

درایو invt GD10 اینوت همانند سایر مدلهای invt نرم‌افزاری بسیار قوی داره، PLC داخلی داره و … . لذا با توجه به مفصل بودن برنامه اینورتر اینوت، برای تنظیمات یا بررسی خطاهای آن، بهتر است از دفترچه راهنمای فارسی اینورتر اینوت invt GD10 استفاده کنید. در ادامه می‌توانید کاتالوگ راهنمای راه‌اندازی فارسی درایو اینوت invt GD10 را بصورت PDF دانلود نمایید(کاتالوگ فارسی اینورتر درایو اینوت) . با این وجود چنانچه منوال فارسی اینورتر اینوت invt GD10 مشکل فنی شما را برطرف نکرد، کارشناسان ما جهت راهنمایی و آموزش تنظیمات اینورتر invt GD10 به شما کمک خواهند کرد.

دفترچه راهنمای فارسی اینورتر اینوت invt GD10

 

همچنین برای بررسی مشخصات و جزئیات یا بررسی قیمت و نهایتا خرید درایو اینوت سری invt GD10 می توانید از لینک زیر اقدام نمایید.

⇐ خرید اینورتر اینوت invt GD10

اینوت مدل GD20

اینورتر اینوت invt GD20

اینورتر اینوت invt GD20 سابقه بسیار درخشانی داره و اغلب برای انواع کارهای سنگین بعنوان یک اینورتر قوی واقعا امتحان خودش رو پس داده.

اینورتر invt GD20 دارای کیپد(نمایشگر) جداشونده در توانهای بالای 2.2kW است و در توانهای تا 2.2kW هم درصورت ضرورت نمایشگر اکسترنال قابل سفارش است که بسیار میتونه مفید باشه.

درایو invt GD20 وکتور کنترل بسیار پیشرفته داره. لذا برای بسیاری از کارها بعنوان درایو سنگین کار مناسب خواهد بود. اینورتر invt GD20 اینوت تا توان 37 کیلووات دارای چاچر ترمز داخلی است و همچنین در توانهای بالاتر هم مدل چاپردار در این نمایندگی رسمی اینورتر اینوت موجود است. بعلاوه درایو invt GD20 اینوت در رنج 18.5 کیلووات و بالاتر دارای چوک DC داخلی می‌باشد.

اینورتر اینوت invt GD20 بصورت ورودی تکفاز و ورودی سه‌فاز و در رنج 400 وات تا 110 کیلووات در این نمایندگی رسمی درایو invt موجود است.

 

درایو invt GD20 اینوت همانند سایر مدلهای invt نرم‌افزاری بسیار قوی داره، PLC داخلی داره و … . لذا با توجه به مفصل بودن برنامه اینورتر اینوت، برای تنظیمات یا بررسی خطاهای آن، بهتر است از دفترچه راهنمای فارسی اینورتر اینوت invt GD20 استفاده کنید. در ادامه می‌توانید کاتالوگ فارسی راه‌اندازی فارسی درایو اینوت invt GD20 را بصورت PDF دانلود نمایید(کاتالوگ فارسی اینورتر درایو اینوت) . با این وجود چنانچه دفترچه منوال فارسی اینورتر اینوت invt GD20 مشکل فنی شما را برطرف نکرد، کارشناسان ما جهت راهنمایی و آموزش تنظیمات اینورتر invt GD20 به شما کمک خواهند کرد.

دفترچه راهنمای فارسی اینورتر اینوت invt GD20

 

همچنین برای بررسی مشخصات و جزئیات یا بررسی قیمت و نهایتا خرید درایو اینوت سری invt GD20 می توانید از لینک زیر اقدام نمایید.

⇐ خرید اینورتر اینوت invt GD20

اینورتر اینوت invt GD27

اینورتر اینوت invt GD27 یک مدل جدید از اینوت است  و اغلب برای انواع کارهای سنگین بعنوان یک اینورتر قوی شناخته می شود. یکی از مشخصات این درایو قابلیت کار در دمای محیطی تا 60 درجه سانتیگراد است که این مورد درایو GD27 اینوت را از سایر دستگاههای مشابه خود متمایز می کند. کیپد(نمایشگر) آپشنال این درایو جهت نصب روی درب تابلو، در این نمایندگی اینورتر اینوت موجود است.

درایو invt GD27 وکتور کنترل بسیار پیشرفته داره. لذا برای بسیاری از کارها بعنوان درایو سنگین کار مناسب خواهد بود. همچنینinvt GD27 اینوت در همه توان ها دارای چاچر ترمز داخلی است.

اینورتر اینوت invt GD27 بصورت ورودی تکفاز و ورودی سه‌فاز و در رنج 400 وات تا 7.5 کیلووات در این نمایندگی رسمی درایو invt موجود است.

اینورتر اینوت مدل invt GD27

 

درایو invt GD27 اینوت همانند سایر مدلهای invt نرم‌افزاری بسیار قوی داره، PLC داخلی داره و … . لذا با توجه به مفصل بودن برنامه اینورتر اینوت، برای تنظیمات یا بررسی خطاهای آن، بهتر است از دفترچه راهنمای فارسی اینورتر اینوت invt GD27 استفاده کنید. در ادامه می‌توانید کاتالوگ فارسی راه‌اندازی فارسی درایو اینوت invt GD27 را بصورت PDF دانلود نمایید(کاتالوگ فارسی اینورتر درایو اینوت) . با این وجود چنانچه دفترچه منوال فارسی اینورتر اینوت invt GD27 مشکل فنی شما را برطرف نکرد، کارشناسان ما جهت راهنمایی و آموزش تنظیمات اینورتر invt GD27به شما کمک خواهند کرد.

دفترچه راهنمای فارسی اینورتر اینوت invt GD27

 

همچنین برای بررسی مشخصات و جزئیات یا بررسی قیمت و نهایتا خرید درایو اینوت سری invt GD27 می توانید از لینک زیر اقدام نمایید.

⇐ خرید اینورتر اینوت invt GD27

اینوت مدل GD200A

اینورتر اینوت invt GD200A

اینورتر اینوت invt GD200A یکی از قوی‌ترین اینورترهای بازار است. این مدل invt سابقه بسیار درخشانی داره و برای انواع کارهای سنگین و سبک استفاده میشه چرا که روی پلاک این اینورتر اینوت دو رنج حک میشه. یک رنج برای کار سبک و دیگری برای کار سنگین. به این نوع اینورترها اینورتر Dual Rating یا دو رنجه هم گفته می‌شود.

اینورتر invt GD200A دارای کیپد(نمایشگر) جداشونده در توان بالای 15kW است و در توانهای تا 15kW هم درصورت ضرورت نمایشگر اکسترنال قابل سفارش است که بسیار میتونه مفید باشه.

درایو invt GD200A وکتور کنترل بسیار پیشرفته داره. لذا برای بسیاری از کارهای سنگین مناسب خواهد بود. اینورتر invt GD200A اینوت تا توان 30 کیلووات با چاچر ترمز داخلی در این نمایندگی رسمی اینورتر invt موجود است. بعلاوه درایو invt GD200A اینوت در رنج 350 کیلووات و بالاتر دارای فیلتر یا چوک ورودی AC داخلی می‌باشد.

همچنین اینورتر اینوت invt GD200A دارای فیلتر نویز داخلی (EMC) است که در محیطهای حساس بسیار مفید است. این دستگاه invt GD200A در رنج 0.75 تا 1000 کیلووات در این نمایندگی رسمی اینورتر اینوت موجود است.

درایو invt GD200A اینوت همانند سایر مدلهای invt نرم‌افزاری بسیار قوی داره، PLC داخلی داره و … . اینورتر invt GD200A دارای تنشن کنترل (Tension Control) است و همچنین دارای 8 ورودی دیجیتال است که در کاربری کرین و جرثقیل بسیار مفید خواهد بود. در کمتر درایوی شما شاهد جمع چنین امکاناتی خواهید بود. لذا با توجه به مفصل بودن برنامه اینورتر اینوت، برای تنظیمات یا بررسی خطاهای آن، بهتر است از دفترچه راهنمای فارسی اینورتر اینوت invt GD200A استفاده کنید. در ادامه می‌توانید کاتالوگ راه‌اندازی فارسی اینورتر اینوت invt GD200A را بصورت PDF دانلود نمایید(کاتالوگ فارسی اینورتر درایو اینوت). با این وجود چنانچه دفترچه راهنمای فارسی اینورتر اینوت invt GD200A مشکل فنی شما را برطرف نکرد، کارشناسان ما جهت راهنمایی و آموزش تنظیمات اینورتر invt GD200A به شما کمک خواهند کرد.

دفترچه راهنمای فارسی اینورتر اینوت invt GD200A

 

همچنین برای بررسی مشخصات و جزئیات یا بررسی قیمت و نهایتا خرید درایو اینوت سری invt GD200A می توانید از لینک زیر اقدام نمایید.

⇐ خرید اینورتر اینوت invt GD200A

اینورتر اینوت invt GD270

اینورتر اینوت invt GD270 یکی از بهترین اینورترها با امکانات تخصصی برای کنترل پمپ و فن است. چنین امکاناتی را فقط می توان در بهترین برندهای اروپایی یافت و درایو invt GD270 به آن مجهز شده است. مانند Multi-Pump Control, Fire-Mode و بسیاری از قابلیت‌های تخصصی

اینورتر invt GD270 دارای کیپد(نمایشگر) جداشونده در توان بالای 22kW است و در توانهای تا 22kW هم درصورت ضرورت نمایشگر اکسترنال قابل سفارش است که بسیار میتونه مفید باشه.

درایو invt GD270 دارای بهترین امکانات نرم افزاری و سخت افزاری روز دنیا می‌باشد. اینورتر invt GD270 قابلیت ارتباط با انواع شبکه های صنعتی از قبیل Profibus, Profinet (پروفیباس و پروفینت) و … را دارد. سیستم های به روز اینترنت اشیا (IoT) در این درایو تعبیه شده است و شما میتوانید بصورت وایرلس از راه دور و از طریق اپلیکیشن موبایل به کنترل و مانیتور این اینورتر بپردازید.

همچنین اینورتر اینوت invt GD270 دارای فیلتر نویز داخلی (EMC) است که در محیطهای حساس بسیار مفید است. درایو اینوت invt GD270 در رنج 1.5 تا 500 کیلووات در این نمایندگی رسمی درایو اینوت موجود است.

invt GD270

درایو invt GD270 اینوت همانند سایر مدلهای invt نرم‌افزاری بسیار قوی داره، PLC داخلی داره و … . درایو invt GD270 مجهز به قابلیت کنترل بوسترپمپ بصورت تخصصی است و قابلیت کنترل تا 8 پمپ را دارد. لذا با توجه به مفصل بودن برنامه اینورتر اینوت، برای تنظیمات یا بررسی خطاهای آن، بهتر است از دفترچه راهنمای فارسی اینورتر اینوت invt GD270 استفاده کنید. در ادامه می‌توانید دفترچه راهنمای راه‌اندازی فارسی اینورتر اینوت invt GD270 را بصورت PDF دانلود نمایید(کاتالوگ فارسی اینورتر درایو اینوت) . با این وجود چنانچه دفترچه راهنمای فارسی اینورتر اینوت invt GD270 مشکل فنی شما را برطرف نکرد، کارشناسان ما جهت راهنمایی و آموزش تنظیمات اینورتر invt GD270 به شما کمک خواهند کرد.

دفترچه راهنمای فارسی اینورتر اینوت invt GD270

 

همچنین برای بررسی مشخصات و جزئیات یا بررسی قیمت و نهایتا خرید درایو اینوت سری invt GD270 می توانید از لینک زیر اقدام نمایید.

⇐ خرید اینورتر اینوت invt GD270

اینوت مدل GD350A، کد: GD350A-5R5G/7R5P-4

اینورتر اینوت invt GD350A

اینورتر اینوت invt GD350A یکی از پیشرفته‌ترین اینورترهای بازار است. این مدل invt امکانات بسیار حرفه‌ای برای کارهای پیچیده داره و کمتر درایوی را شما می‌توانید پیدا کنید که دارای چنین امکاناتی باشه. این اینورتر دارای یک نمایشگر جداشونده گرافیکی است.

درایو invt GD350A وکتور کنترل بسیار پیشرفته Close-Loop برای انواع کنترل های حساس اعم از کنترل سرعت، کنترل پوزیشن، کنترل گشتاور، کنترل تنشن و … داره. اینورتر invt GD350A اینوت تا توان 37 کیلووات دارای چاچر ترمز داخلی است و همچنین در توانهای بالاتر هم مدل چاپردار در این نمایندگی رسمی اینورتر invt موجود است. بعلاوه درایو invt GD350A اینوت در رنج 18.5 کیلووات و بالاتر دارای چوک DC داخلی است.

همچنین اینورتر اینوت invt GD350A دارای فیلتر نویز داخلی (EMC) است که در محیطهای حساس بسیار مفید است. اینورتر invt GD350A دارای تنشن کنترل (Tension Control) تخصصی با پارامترهای ویژه برای سناریوهای مختلف است. در کمتر درایوی شما شاهد جمع چنین امکاناتی خواهید بود. درایو اینوت invt GD350A در رنج 1.5 تا 200 کیلووات در این نمایندگی رسمی اینورتر اینوت موجود است.

درایو invt GD350A دارای بهترین امکانات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری روز دنیا می‌باشد. یکی از امکانات این دستگاه قابلیت کنترل دستگاهها بصورت Master/Slave است. اینورتر invt GD350A قابلیت ارتباط با انواع شبکه های صنعتی از قبیل Profibus, Profinet (پروفیباس و پروفینت)و … را دارد. سیستم های به روز اینترنت اشیا (IoT) در این درایو تعبیه شده است و شما میتوانید بصورت وایرلس از راه دور و از طریق اپلیکیشن موبایل به کنترل و مانیتور این اینورتر بپردازید.

لذا با توجه به مفصل بودن برنامه اینورتر اینوت، برای تنظیمات یا بررسی خطاهای آن، بهتر است از دفترچه راهنمای فارسی اینورتر اینوت invt GD350A استفاده کنید. در ادامه می‌توانید کاتالوگ راهنمای راه‌اندازی فارسی درایو اینوت invt GD350A را بصورت PDF دانلود نمایید. با این وجود چنانچه دفترچه راهنمای فارسی اینورتر اینوت invt GD350A مشکل فنی شما را برطرف نکرد، کارشناسان ما جهت راهنمایی و آموزش تنظیمات اینورتر invt GD350A به شما کمک خواهند کرد.

دفترچه راهنمای فارسی اینورتر اینوت invt GD350A

 

همچنین برای بررسی مشخصات و جزئیات یا بررسی قیمت و نهایتا خرید درایو اینوت سری invt GD350A می توانید از لینک زیر اقدام نمایید.

⇐ خرید اینورتر اینوت invt GD350A

اینورتر اینوت invt GD350 IP55

اینورتر اینوت invt GD350 IP55 یکی از بهترین اینورترها مخصوص محیط های آلوده است. بدنه این درایو با سطح حفاظتی IP55 مانع ورود قطرات آب و همچنین انواع ذرات موجود در محیط به داخل بردهای دستگاه خواهد شد. در محیطهای پر گرد و خاک با توجه به بدنه این دستگاه شما می‌توانید با خیال آسوده از اینورتر استفاده نمایید.

همچنین این اینورتر دارای یک سوئیچ در ورودی برای قطع/وصل سه فاز ورودی است. این سوئیچ می‌تواند هنگام بررسی، نگهداری یا تعمیرات برای قطع قدرت سه فاز ورودی استفاده شود.

GD350 IP55 همانند درایو invt GD350A مجهز به انواع امکانات پیشرفته است و تقریبا در همه کاربری ها قابل استفاده است. اینورتر invt GD350 IP55 قابلیت ارتباط با انواع شبکه های صنعتی از قبیل Profibus, Profinet (پروفیباس و پروفینت) و … را دارد. سیستم های به روز اینترنت اشیا (IoT) در این درایو تعبیه شده است و شما میتوانید بصورت وایرلس از راه دور و از طریق اپلیکیشن موبایل به کنترل و مانیتور این اینورتر بپردازید.

اینورتر اینوت invt GD350 IP55 در رنج 4 تا 110 کیلووات در این نمایندگی رسمی درایو invt موجود است.

دفترچه راهنمای اینورتر اینوت invt GD350 IP55
invt GD350 IP55

خلاصه مشخصات مدل‌های درایو invt بصورت جدول

اینورتر اینوت GD10
اینورتر اینوت GD10
کاربری‌عمومی
مشخصات:
رنج توان: 0.37 تا 2.2 کیلووات
400 ولت سه فاز / 220 ولت تک فاز
نمایشگر قابل جداشدن
چاپر ترمز داخلی
ولوم تغییر دور
PLC داخلی
ModBus-RTU
5 ورودی دیجیتال و 3 خروجی قابل برنامه ریزی
ورودی/خروجی آنالوگ 10-0 ولت و 20-4 میلی آمپر
دانلود کاتالوگ اینورتر gd10 قیمت/خرید درایو invt gd10
اینورتر اینوت GD20
درایو اینوت invt GD27
اینورتر اینوت GD27
سنگین‌کار
مشخصات:
رنج توان: 0.37 تا 7.5 کیلووات
400 ولت سه فاز / 220 ولت تک فاز
Vector Control
Tension Control
دمای کاری تا °60C
چاپر ترمز داخلی
ولوم تغییر دور
PLC داخلی
ModBus-RTU
4 عدد ورودی دیجیتال و 3 عدد خروجی قابل برنامه ریزی
ورودی/خروجی آنالوگ 10-0 ولت و 20-4 میلی آمپر
ورودی پالس
دانلود کاتالوگ اینورتر gd27 قیمت/خرید درایو invt gd27
اینورتر اینوت GD200A
اینورتر اینوت GD200A
سنگین‌کار/سبک‌کار
رنج توان: 0.75 تا 1000 کیلووات
ولتاژ: سه فاز 400 ولت
Vector Control
Torque Control
فیلتر EMC
نمایشگر قابل جداشدن?
چاپر ترمز داخلی تا 30 کیلووات
ولوم تغییر دور
PLC داخلی
ModBus-RTU
8 عدد ورودی دیجیتال و 3 عدد خروجی قابل برنامه ریزی
ورودی/خروجی آنالوگ 10-0 ولت و 20-4 میلی آمپر
دارای ورودی/خروجی پالس
امکان نصب فلنجی?
قابلیت کنترل بوسترپمپ
دانلود کاتالوگ اینورتر gd200a قیمت/خرید درایو invt gd200a
invt GD270
اینورتر اینوت GD270
ویژه پمپ و فن
مشخصات:
رنج توان: 1.5 تا 500 کیلووات
ولتاژ: سه فاز 400 ولت
امکانات تخصصی پمپ و فن
Vector Control
Master/Slave Control
فیلتر EMC
نمایشگر قابل جداشدن?
ولوم تغییر دور
PLC داخلی
ModBus-RTU
4 عدد ورودی دیجیتال و 3 عدد خروجی قابل برنامه ریزی
ورودی/خروجی آنالوگ 10-0 ولت و 20-4 میلی آمپر
دارای ورودی/خروجی پالس
امکان افزایش I/O های کنترلی
امکان نصب فلنجی?
ارتباط با اپلیکیشن موبایل از طریق بلوتوث/وای‌فای
Real Time Clock
دانلود کاتالوگ اینورتر gd270 قیمت/خرید درایو invt gd270
invt GD350 IP55
اینورتر اینوت GD350 IP55
مخصوص محیط‌های آلوده
رنج توان: 4 تا 110 کیلووات
ولتاژ: سه فاز 400 ولت
بدنه IP55 جهت حفاظت در برابر آب، گردوخاک، ذرات و ...
سوئیچ قطع/وصل پاور اصلی
Close-Loop Vector Control
Master/Slave Control
Torque Control
نمایشگر حرفه ای قابل جدا شدن
چاپر ترمز داخلی تا 37 کیلووات
قابلیت برنامه‌نویسی تخصصی عملکرد?
ModBus-RTU
4 عدد ورودی دیجیتال و 3 عدد خروجی قابل برنامه ریزی
ورودی/خروجی آنالوگ 10-0 ولت و 20-4 میلی آمپر
2عدد ورودی پالس/1عدد خروجی پالس
امکان افزایش I/O های کنترلی
چوک DC?
فیلتر EMC
ارتباط با اپلیکیشن موبایل از طریق بلوتوث/وای‌فای
Real Time Clock
Safe Torque Off
دانلود کاتالوگ اینورتر gd350 IP55 قیمت/خرید درایو invt gd350 IP55
اینورتر اینوت GD350A
اینورتر اینوت GD350A
Close-Loop
مشخصات:
رنج توان: 1.5 تا 500 کیلووات
ولتاژ: سه فاز 400 ولت
Close-Loop Vector Control
Position Control
Master/Slave Control
Torque Control
نمایشگر حرفه ای قابل جدا شدن
چاپر ترمز داخلی تا 37 کیلووات
قابلیت برنامه‌نویسی تخصصی عملکرد?
ModBus-RTU
4 عدد ورودی دیجیتال و 3 عدد خروجی قابل برنامه ریزی
ورودی/خروجی آنالوگ 10-0 ولت و 20-4 میلی آمپر
2عدد ورودی پالس/1عدد خروجی پالس
امکان افزایش I/O های کنترلی
چوک DC?
فیلتر EMC
امکان نصب فلنجی?
ارتباط با اپلیکیشن موبایل از طریق بلوتوث/وای‌فای
Real Time Clock
Safe Torque Off
دانلود کاتالوگ اینورتر gd350a قیمت/خرید درایو invt gd350a

نمایندگی رسمی اینورتر درایو اینوت(invt)

مجموعه ما بعنوان نمایندگی رسمی فروش اینورتر اینوت (درایو invt) در ایران آماده ارائه بهترین قیمت و همچنین بهترین پشتیبانی و خدمات پس از فروش برای اینورتر اینوت است. وجه تمایز ما این است که با توجه به تخصص فنی و اشراف به مشاوره تخصصی به مشتریان در انتخاب بهترین درایو، در کنار نمایندگی رسمی فروش اینورتر invt، همزمان نمایندگی خدمات تخصصی درایو اینوت هم هستیم و آماده ارائه بهترین خدمات پس از فروش می‌باشیم.

نمایندگی اینورتر اینوت

 

از جمله خدمات قابل ارائه در این نمایندگی فروش تخصصی اینورتر اینوت عبارتند از:

 • مشاوره انتخاب بهترین و قویترین
 • پشتیبانی فنی نصب و راه اندازی
 • راهنمایی تلفنی جهت تنظیمات تخصصی درایو invt
 • آموزش گروهی و خصوصی
 • تعمیرات تخصصی
 • راه‌اندازی و پشتیبانی در خصوص پروژه‌های خاص با درایو invt
 • و …

ما آماده پاسخگویی به هرگونه سوال و ابهام شما در زمینه های مختلف در ارتباط با اینورتر اینوت هستیم

نمایندگی رسمی اینورتر اینوت

 

لیست قیمت و خرید اینورتر اینوت invt

قیمت اینورتر اینوت مورد سوال بسیاری از همکاران است. بصورت کلی فروش اینورتر اینوت در بازار ایران بسیار بالاست و از جهاتی می‌توان گفت یکی از پرفروش ترین اینورتر های موجود در بازار است. این برند یک دستگاه بسیار با کیفیت و با قیمت بسیار رقابتی است و در حال حاضر در بازار در حال یکه تازی است. و این مسئله بخاطر وجود سابقه بسیار خوب و همچنین آشنایی بالای متخصصان فنی در کشور با این برند می باشد. باید اشاره کرد با اینکه قیمت اینورتر اینوت مناسب است، با این حال از نظر کیفی از بسیاری از برندهایی که قیمت اینورتر آن از اینوت بالاتر است، کیفیت و دوام بالاتری دارد.

برحسب تجربه تیم ما، برندهای مختلفی در بازار آمده اند و محو شده اند. منتها کیفیت بالا در کنار قیمت خوب درایو invt قریب به 20 سال است که در بازار حفظ شده است و روز به روز هم در حال گسترش بیشتر است. لذا با این که مجموعه ما با برندهای مختلف کار می‌کند، خرید اینورتر invt را بعنوان یک گزینه بسیار مناسب توصیه می‌کنیم.

شما می توانید از مجموعه ما بصورت تلفنی یا آنلاین مشخصات فنی و قیمت درایو اینوت را بررسی فرمایید و در صورت تمایل اقدام به خرید نمایید. ما به شما تضمین می دهیم بهترین قیمت و تخفیف را برای اینورتر invt دریافت خواهید نمود. شما میتوانید از لینک ‌زیر مشخصات درایو invt مدنظر خود را بررسی کرده و سپس به خرید اینورتر اینوت اقدام نمایید. البته همانطور که مستحضر هستید نوسانات موجود در بازار و قیمت ارز باعث شده است تغییرات مداوم در قیمت وجود داشته باشد. لذا چنانچه قصد خرید اینورتر اینوت را دارید، پیشنهاد می کنیم از آخرین قیمت های روز کسب اطلاع نمایید.

خرید اینورتر اینوت

 

چنانچه در نظر دارید اقدام به خرید مدل خاصی از درایو invt را نمایید، پیشنهاد می شود از لینکهای زیر استفاده نمایید.

 

 

دریافت لیست قیمت اینورتر اینوت یکی از دغدغه های همکاران فروش عزیر است. البته همانطور که اشاره شد نوسانات موجود در بازار و قیمت ارز باعث شده است تغییرات مداوم در لیست قیمت ها وجود داشته باشد. لذا چنانچه قصد خرید اینورتر اینوت را دارید، پیشنهاد می کنیم قبل از اقدام به برآورد قیمت پروژه، از آخرین قیمت های روز کسب اطلاع نمایید. لیست قیمت درایو اینوت (invt) حتما باید به روز گرفته بشه. هر چند ماهی یا روزی مانند سایر شرکت ها، در سالیان اخیر با توجه به تغییرات قیمت ارز در ایران، ما شاهد نوسان لیست قیمت اینورتر اینوت هستیم.

لذا با در نظر گرفتن این مورد متاسفانه عملا امکان انتشار لیست قیمت اینورتر اینوت شدنی نیست. لذا لطفا در زمان تصمیم به خرید اینورتر اینوت، در همان زمان با ما تماس بگیرید تا به روز، لیست قیمت اینورتر اینوت خدمتتون فرستاده بشه. البته میتوانید بصورت تلفنی یا آنلاین با ما تماس بگیرید تا آخرین و جدید ترین لیست قیمت فروش درایو اینوت را برای شما ارسال کنیم. و یا اینکه از طریق بالای صفحه، مدل و مشخصات درایو invt مدنظر خود را بررسی کرده و سپس به خرید  اینورتر اینوت اقدام نمایید

در زیر شما میتوانید لیست قیمت اینورتر اینوت را که برای ماههای قبل است، دانلود کنید.

لیست قیمت اینورتر اینوت

درایو مدیوم ولتاژ (MV) اینوت - INVT

کمپانی اینوت یکی از معدود تولیدکنندگان اینورتر ولتاژ متوسط (Medium Voltage) در آسیا می باشد

درایو مدیوم ولتاژ این شرکت با عنوان GD5000 است که رنجهای آن بصورت زیر می باشد:

سطح ولتاژ 3.3kV:   رنج توانی: 2500-220 کیلووات

سطح ولتاژ 4.16kV:   رنج توانی: 3150-250 کیلووات

سطح ولتاژ 6.6kV:   رنج توانی: 5000-315 کیلووات

سطح ولتاژ 11kV:   رنج توانی: 8000-400 کیلووات

اینورتر مدیوم ولتاژ اینوت GD5000

مدل‌های قدیمی اینورتر اینوت

تولید این درایو های اینوت متوقف شده است

درایو اینوت سری CHV160A

درایو اینوت سری CHV160A

درایو اینوت سری CHE100

درایو اینوت سری CHE100

درایو اینوت سری CHF100A

درایو اینوت سری CHF100A

درایو اینوت سری CHV100

درایو اینوت سری CHV100

درنگ نکنید! ابهامات خود را با نمایندگی رسمی اینورتر اینوت در میان بگذارید…

پاسخ به سوالات رایج درباره درایو invt

اینورتر اینوت ساخت شرکت invt shenzhen electric است که در حال حاضر مقر اصلی آن در چین است و دفاتری در نقاط مختلف دنیا دارد.

عموما در بازار مدل GD200A بعنوان مدل سنگین کار شناخته می‌شود. البته مدلهای GD20 , GD350A هم می‌توانند برای کاربر‌های سنگین استفاده شوند

در حال حاضر مدل GD270 بعنوان مدل مخصوص پمپ استفاده می شود.

مدلهای مختلف اینورتر اینوت عبارتند از: مدل GD10, مدل GD20, مدل GD27, مدل GD200A, مدل GD270, مدل GD350A, مدل GD350-19

درایو اینوت به مدت 18 ماه و برخی مدلها به مدت 24 ماه تحت گارانتی نمایندگی درایو اینوت است.

برای انواع مدلهای درایو اینوت مقدار پتانسیومتر 1 تا 10 کیلو اهم مناسب است.

درباره INVT

کمپانـی INVT بعنـوان یکـی از بزرگترین سـازندگان کنترل دور موتور در قارٔه آسـیا از زمـان تاسـیس در سـال 2002 بـر دو حـوزه اتوماسـیون صنعتی و انـرژی الکتریکـی متمرکـز بـوده اسـت و در ایـن راسـتا بیـش از 1085 اختـراع ثبـت شـده و 12 مرکـز تحقیـق و توسـعه دارد. این شـرکت موفق بـه دریافـت جایـزه ملی «شـرکت برتـر تکنولوژیـک» در زمینـه الکترونیک صنعتـی، کنتـرل اتوماتیک و IT شـده اسـت. INVT در حـال حاضـر دارای 16 شـرکت تابعـه، بیـش از 3500 کارمنـد، افـزون بـر 30 دفتـر داخلـی و مرکـز خدمـات پـس از فـروش و 8 شـعبه خارج از کشور میباشـد.

دفتر مرکزی اینوت در شهر شنزن چین قرار دارد.

محصولات الکتریکی: محصـولات ایـن شـرکت در زمینه اتوماسـیون صنعتـی، شـبکه بـرق، ترانزیـت ریلـی و خودروهـای برقـی اکنـون بطـور گسـترده در بیـش از 60 کشـور دنیـا عرضـه میشـوند.

معروف ترین اینورتر اینوت

درایو invt GD20

اینورتر اینوت GD20

از وبلاگ

همه‌چیز دربارۀ درایو مدیوم ولتاژ(اینورتر فشار متوسط MV)

درایو مدیوم ولتاژ (Medium Voltage Drive) دستگاهی جهت کنترل دور الکتروموتور فشار متوسط می باشد. [...]

درایو یا اینورتر چیست و چه‌کار می‌کند| کاربرد، طرز کار، ساختمان

اینورتر چیست؟ راستشو بخواید مدتها بود دنبال یه فرصت بودم تا در مورد این سوال [...]

6 دیدگاه

چکیدۀ اینورتر و درایو: آموزش تنظیمات، نقشه مدار سیم‌کشی، خطاهای آن

اینورتر یا درایو AC به دستگاه کنترل سرعت موتور AC گفته میشه. بنظرم اغلب دوستان [...]

3 دیدگاه

6 عامل کلیدی در قیمت و خرید اینورتر | بررسی‌کاربردی

قیمت اینورتر و درایو توی این اوضاع تورم باعث شده برخی از صاحبان کسب و [...]

3 دیدگاه

همه‌چیز درباره چوک خروجی اینورتر و فیلتر سینوسی درایو

اهمیت چوک خروجی اینورتر رو هیچکس بهتر از یه مغازه سیم‌پیچی موتور نمیتونه به شما [...]

15 دیدگاه